‘Bizim Toptan’ın birinci yarı cirosu 5,5 milyar liraya ulaştı

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya nazaran, Bizim Toptan’ın 2022 yılının birinci altı ayında cirosu, bir evvelki yılın tıpkı periyoduna nazaran yüzde 79 artarak 5,5 milyar lira oldu, net karı ise 2022’nin birinci altı ayında 63 milyon lira olarak gerçekleşti. Şirket toplam mağaza sayısını Haziran sonu prestijiyle 175’e ulaştırdı.

Dijitalleşmeye tartı veren Bizim Toptan’da yapay zeka dayanaklı modellemeyle müşterilere şahsileştirilmiş eser ve kampanya teklifleri sunularak müşteri memnuniyetine ve iş verimliliğine katkı sağlandı. Seç Market’in Türkiye genelindeki mağaza sayısı 2 bini aştı.

Bizim Toptan Genel Müdürü Hüseyin Balcı, şu sözleri kullandı:

“Yılın birinci 6 ayında güçlü performansımızı devam ettirdik. Yeni mağaza açılışlarımız ve dijital altyapı yatırımlarımızla 2022 yılının birinci yarısında satış gelirlerimizi, karlılığımızı ve müşteri sayımızı artırdık. Müşterilerimize daha uygun bir alışveriş tecrübesi sunma amacımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz dijital altyapı çalışmalarımız ve yapay zeka takviyeli uygulamalarımız büyümemize olumlu katkı sağladı. Hem dijitalleşmeye yönelik yatırımlarımızı hem de yeni mağaza açılışlarımızı sürat kesmeden devam ettirerek başarılı performansımızı sürdüreceğiz.”

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.