Daniel Craig eski rol arkadaşı Kraliçe’ye hürmetlerini sundu

2012’de Londra Olimpiyatları’nın tanıtımı için Kraliçe ile bir ortaya gelen bir periyodun James Bond’u Daniel Craig, eski rol arkadaşını andı.

Kraliçe 2. Elizabeth’in hayatını kaybetmesi sinema dünyasından isimleri de duygulandırdı. James Bond yıldızı Daniel Craig, 2012’de Olimpiyatların tanıtımı için Kraliçe ile bir ortaya gelmesini “inanılmaz bir şey” olarak niteledi.

Yönetmen Danny Bu türlü, Olimpiyat Oyunları açılış merasiminde Kraliçe’ye küçük bir rol verdiğinde dünya Majesteleri’nin daha eğlenceli bir yanını daha görmüş oldu.

Craig, Toronto Milletlerarası Sinema Festivali’nde BBC’ye Kraliçe ile rol aldığı sahneyi değerlendirirken şunları söyledi: “Ne inanılmaz bir şey. Onun gibilerini bir daha görmeyeceğiz. Onun saltanatı sırasında hayatta olmak diğer bir şey.”

2012’deki skeç hakkında konuşurken Craig, “Komik olmaması gerekiyordu. Önemli olması gerekiyordu. Fakat eğlenceliydi, inanılmaz bir oyundu. Kısa bir süremiz vardı ve müsaade günüm olduğu için biraz huysuzdum ve birdenbire sarayda, Kraliçe ile özel odasındayım. Ve biraz doğaçlama yaptık” dedi.

Craig, Kraliçe ile olan etkileşimini hatırladıktan sonra, “Ben, pek çok kişi üzere, bugün bu habere derinden üzüldüm. Eşsiz bir miras bırakıyor ve çok özlenecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.