Dev Yatırım Şirketi Destekleyici Alım Yaptı: Bu Altcoin Fırladı!

Lider kripto para Bitcoin 42 bin doların etrafında dans ederken piyasada moraller yüksek. Bu pozitif havanın hakim olduğu ortamda kurumsal şirketler yatırım yapmaktan çekinmiyor. Meme coin’i Floki Inu, DWF Labs’ın ekosistemi desteklemek için token alımı yaptığını duyurdu. Bu haberin etkisiyle altcoin fiyatı uçuşa geçti.

DWF Labs destek için FLOKI aldı, altcoin fiyatı sıçradı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasında boğaların hakimiyeti devam ediyor. Bunda kurumsal firmaların piyasaya olan ilgisindeki artış da önemli bir tol oynuyor. Piyasadaki alımlarıyla dikkatleri üzerine çeken DWF Labs’ın hedefinde bu sefer bir meme coin’i vardı. Dogecoin kadar popüler olmasa da Floki Inu (FLOKI)’nin de popülerliği artıyor. DWF Labs’ın alımı da bunun bir kanıtı niteliğinde. Son gelişmeyi Floki Inu, resmi X hesabından şu şekilde duyurdu:

DWF Labs FLOKI ekosı̇stemı̇nı̇ desteklemek ı̇çı̇n 1.250.000 dolarlık token daha satın aldı. Sektör lideri dijital varlık piyasası yapıcısı ve çok aşamalı Web3 yatırım firması DWF Labs, Floki Hazinesi’nden 1.250.000 dolar daha FLOKI token satın aldı ve birçok kişinin kripto paranın şimdiye kadar yaşadığı en patlayıcı boğa koşusu olacağını tahmin ettiği bir döneme girerken Floki Ekosistemini destekleme konusundaki güçlü kararlılığını ifade etti.

Bu gelişmenin ardından FLOKI fiyatı dikey bir sıçrama yaptı. Altcoin, gün içinde 0,00003775 dolar seviyesinde seyrederken aniden 0,00004628 dolara fırladı. FLOKI daha sonra biraz irtifa kaybetse de yüksekten uçmaya devam ediyor. Token, bassın zamanında günlük bazda yaklaşık %21 artışla 0,00004337 dolardan işlem görüyordu.

FLOKI günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

FLOKI yatırımcıları long pozisyonda

Altcoin fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca sürekli yükseldi. Dahası, yedi gün içinde %33’lük bir artış kaydetti. Ralli, daha fazla yatırımcı atladıkça varlığın yerel bir zirveye ulaşmasına yardımcı oldu. FLOKI son 24 saatte %21 arttı 0,00004337 dolardan işlem görüyordu. Varlığın piyasa değeri günlük 186 milyon dolarlık işlem hacmiyle 401 milyon dolara yükseldi. Böylece, FLOKI en büyük 109. kripto para birimi.

FLOKI fiyatı, sosyal hacim, açık faiz ve toplam fonlama oranı. Kaynak: Santiment

Dahası, DYOR.net’ten alınan veriler FLOKI’nin en büyük kripto borsası Binance’deki en iyi USDT işlem paritesi olduğunu gösteriyor. Altcoin, Binance’de günlük yaklaşık 38 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip.

Bu arada, altcoin projesinin son dönemdeki yükseliş ivmesi, en son Mayıs başında görülen bir fiyat noktası olan yedi ayın en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu. Piyasa istihbarat platformu Santiment verilerine göre, FLOKI’nin sosyal aktivitesi geçtiğimiz gün iki katına çıktı. Ayrıca Santiment verileri, daha fazla yatırımcının meme-coin’in yükseliş momentumundan faydalanmaya çalışmasıyla FLOKI’nin toplam açık faizinde (OI) %20’lik bir artış olduğunu gösteriyor. Santiment’e göre, FLOKI’nin OI’sindeki artış, long pozisyon sahiplerinin varlığa hakim olmasından kaynaklanıyor. Santiment’e göre, FLOKI tarafından toplanan toplam fonlama oranı geçtiğimiz gün üç katına çıkarak %0,02’den %0,06’ya yükseldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx