Direksiyon sınavından geçemeyen kadının ailesi öğretmene saldırdı

Direksiyon sınavından geçemeyen kadının ailesi öğretmene saldırdı

Geçtiğimiz pazar günü girdiği direksiyon sınavında başarısız olan kadın, iddiaya göre evlerine gidince sınavdan kaldığını ailesine söyledi. Duruma sinirlenen kadının babası ile ağabeyi, direksiyon öğretmenlerinin oturduğu kafeye gitti.

ÖĞRETMENE SALDIRDILAR

Baba ile oğlu, kızlarının başarısızlığından sorumlu tuttukları sınav komisyonu başkanı olan direksiyon öğretmeni B.A.’ya saldırdı. Baba ile oğlunun yumruklu saldırısına uğrayan öğretmen B.A., kendisini savunmak istese de yere yığıldı. Kafedekilerin saldırgan baba ile oğlunu engellemesiyle kavga sonlandı.

SERBEST BIRAKILDILAR

Sancaktepe‘de bir ortaokulda müdür yardımcılığı da yaptığı öğrenilen B.A., kendisine saldıran baba ile oğlundan şikayetçi oldu. İfadeleri alınan baba ile oğlunun serbest bırakıldığı öğrenildi.

O ANLAR KAMERADA

Direksiyon öğretmenine saldırı anı kafenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde baba ile oğlunun, masada bir başka öğretmen arkadaşıyla oturan öğretmen B.A.’ya yumruklarla saldırdığı görülüyor. Yumruklara maruz kalan öğretmen yere düşüyor. Kafedekiler ise baba ile oğlu tutarak olayı sonlandırıyor.

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri

Sancaktepe, Pazar, Baba, 3. Sayfa, HaberBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.