Fenerbahçe’den flaş kombine açıklaması!

Fenerbahçe’nin 8 Haziran’da yenileme süreciyle başlattığı 2022-2023 dönemi kombine satışları bugün itibariyle kombinelerin hepsinin tükenmesiyle sona erdi. Sarı lacivertliler, 10 günde tüm kombineleri sattı.

Jorge Jesus’u grubun başına getiren Fenerbahçe , Lincoln Henrique ve Bruma’yı takımına kattı. Transfer çalışmalarını sürdüren sarı lacivertliler, yeni dönem öncesi kombine satışlarına da başlamıştı. 8 Haziran günü yenileme süreciyle başlayan kombine satışları, bugün tüm kombinelerin satılmasıyla sona erdi. Sarı lacivertli kadroya gönül veren taraftarlar, 10 gün içerisinde satışa çıkan tüm kombineleri tüketti. 

Yeni döneme şampiyonluk parolasıyla girecek olan Fenerbahçe, taraftarının dayanağını de bu sayede almış oldu. 

“Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz”

Sarı lacivertliler resmi internet sitesinden şu tabirlerle kombinelerin tükendiğini duyurdu: 

“2022-2023 dönemi kombine kartlarının satışları Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarımızın gösterdiği ilgi sonrasında tükenmiştir.

Kombine kartların satışa başlanıldığı günden itibaren gösterdikleri ilgi için taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

Büyük taraftarımız, Fenerbahçemizin yanında olmak, inanç ve tutkuyla birinci dakikadan son saniyeye dek grubumuza dayanak olmak için tekrar omuz omuza Saracoğlu’nda olacak…

‘SAHNE BİZİM, SALDIR FENERBAHÇE!’ diyerek başlayacağımız 2022-2023 döneminde gücünü yanımızda hissettiğimiz taraftarlarımıza, Fenerbahçemize gösterdikleri takviye için teşekkür ediyor, yeni dönemde daima birlikte büyük zaferlere imza atabilmeyi diliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.