Galatasaray’ın Alexis Sanchez teklifi ortaya çıktı argümanı

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, İtalyan grubu Inter’de forma giyen Alexis Sanchez’i takımına katmak için harekete geçti. Fransız takımı Marsilya da futbolcunun transferi için devrede. Galatasaray’ın Sanchez ile ilgili teklifi belirli oldu.

GALATASARAY’IN SANCHEZ’E TEKLİFİ

Sporx’in haberine nazaran Galatasaray, Alexis Sanchez ile yaptığı müzakerelerde Şilili oyuncuyla 2 yıllık kontrat üzerinden görüştü. Galatasaray, yıllık 4 milyon Euro istediği belirtilen futbolcuya, teze nazaran 3 milyon Euro önerdi.

MARSİLYA BİR ADIM ÖNDE İDDİASI

Fransız takımı Marsilya da Alexis Sanchez için görüşmelerini sıklaştırmış durumda. Güney Amerika basınında yer alan haberlere nazaran; Sanchez için Marsilya bir adım önde görünüyor. Galatasaray ise defteri kapatmış değil.

SANCHEZ’İN PERFORMANSI

33 yaşındaki futbolcu geçen dönem Inter’de 38 müsabakada 9 gol ve 5 asistlik performans sergilemişti. Inter de futbolcuyu hem maliyeti hem de beklentilerin altında kalması sebebiyle takımda düşünmüyor. Sanchez daha evvel Manchester United, Arsenal, Barcelona, River Plate, Colo Colo ve Udinese üzere takılarda oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.