Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur’a takviye: Hangi hakla ‘bu kız delirdi’ yazıyorsunuz?

Şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşi oyuncu Merve Boluğur’a boşandıktan sonra paylaşımları üzerinden gelen gelen “Bu kız delirdi, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” yorumlarına reaksiyon gösterdi. “Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an evvel farkına varıp bu işe bir an önce son vermenizi tüm kalbimle diliyorum” diyen Dalkılıç, “Merve ayrılma nedenini canı isterse açıklar” sözlerini kullandı.

Instagram hesabından bir açıklama yapan Dalkılıç, şunları söyledi:

“Bir müddettir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa o denli yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla ‘Bu kız delirdi’ etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile rastgele bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an evvel farkına varıp, bu işe bir an önce son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!

‘YÜZLERCE NEFRET DOLU BİLDİRİLER GELDİ’

Bu atıflarınızın benimle olan bağına gelince; ne sular akmış üstünden ki sahiden latife yapıyorsunuz diye düşünüyordum birinci vakitler fakat her gün önemli ciddi yüzlerce nefret dolu iletiler geldiği için bir açıklama gereği duydum… Hiçbir vakit ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım… Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar… Artık yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz üzere yaşayalım…

2015 YILINDA BOŞANMIŞLARDI

Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuştu. Çiftin ikinci evlilik yıldönümlerini kutlamaya bir hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde yapılan duruşma sonucunda Dalkılıç ile Boluğur mutabakatlı olarak yollarını ayırmıştı. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.