She-Hulk: Attorney at Law dizisinin konusu nedir, nerede yayımlanıyor? She Hulk dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Merakla beklenen She-Hulk: Attorney at Law dizisi sonunda izleyiciyle buluştu. Marvel kozmosunun bir modülü olan dizinin birinci dönemi 9 kısımdan oluşuyor. Diziyi birinci kere gündem olduktan sonra duyanlar ve dizi hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyenler için büyük yankı uyandıran üretimin detaylarını derledik. İşte, She-Hulk: Attorney at Law dizisinin merak edilenleri…

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW KONUSU

Jennifer Walters, sıradan hayatı olan bir avukattır. Lakin bir gün kaza geçirir ve kuzeni Bruce Banner’da kan alınır. Bruce Banner’ın kan nakliyle harika güçleri, kuzenine geçer. Walters da kendi zekası ve özgüvenini kullanarak bu gücü üst düzeylere taşır.

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW DİZİSİ NEREDE YAYIMLANIYOR?

Dünyada ses getiren üretim, Marvel Studios tarafından üretilen sekizinci Disney Plus serisi,  17 Ağustos tarihi itibariyle Disney+’ta seyirciyle buluştu.

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW OYUNCULARI

Dizinin oyuncu takımında Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry üzere isimler yer alıyor.

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW IMDb PUANI NEDEN DÜŞÜK?

Dizi şimdi yayımlanmadan günler öncesinde tenkit yağmuruna tutuldu. Bilhassa IMDb’de birtakım kullanıcılar diziyi verilebilecek en düşük not olan 1 ile puanlamaya başladı. Sonrasında ise diziyi savunan şahıslar gelip üretime 10 verdi. Şu anda genel olarak sitedeki yorumlarda dizi hakkında bilgi vermek yerine birbirlerine laf atan iki kümenin savaşı göze çarpıyor. 

Dizinin gaye alınmasının sebebi ise Disney imali olmasından kaynaklı. Çünkü yalnızca geçen yıl, Eternals, Moon Knight, Obi-Wan Kenobi, Lightyear, Ms. Marvel üzere üretimler, bu bahtsız mukadderatı yaşadılar. Kimileri yayımlanmadan evvel bölücü içerik yahut temsil üzere nedenlerle tenkit ve düşük puan yağmuruna maruz kaldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.