Snapchat, fiyatlı abonelik servisini duyurdu

Bundan birkaç sene evvel öyküler özelliği ile bir oldukça tanınan olan, lakin daha sonra birçok özelliği başka uygulamalar tarafından kopyalanarak popülerliği gün geçtikçe azalan Snapchat, yine gelirlerini artırmanın peşinde.

Geçtiğimiz günlerde Telegram’ın fiyatlı abonelik sistemine geçtiğini sizlerle paylaşmıştık. Artık de Snapchat emsal bir premium paketi kullanıcılarına sunacak.

Snapchat+ neler sunuyor

Telegram Premium servisinde olduğu üzere “Snapchat+” servisi de standart toplumsal ağın sunduğu özelliklere ek kimi avantajlar sunuyor. Bununla birlikte, fiyatlı pakette reklam gösterilmeye devam edecek.

Snapchat+ servisi sohbet içerisinde bir arkadaşı “En Uygun Arkadaş” olarak sabitleme, uygulamanın ikonunu değiştirebilme, öykülerin kimin yine izlediğini görebilme biçiminde avantajlar sunuyor.

Ayrıca yeni özellikler genel kullanıma açılmadan evvel Snapchat+ abonelerine sunulacak. Böylelikle fiyatlı aboneler, yeni özellikleri birinci deneyimleyen bireyler olacak.

Snapchat+ fiyatı

İngiltere, ABD, Kanada, Fransa, Avusturalya, Suudi Arabistan, Almanya ve Yeni Zelanda’da kısa müddet içerisinde başlayacak olan Snapchat+ servisi aylık 3.99 dolardan başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.