Turgut Altınok’tan ABB için “adaylık çıkışı”: 20 yıl bu adam bize hizmet etti, hizmetkarlığımızı yaptı biz de bu adama oy verelim desinler

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) başkanlığı için adaylığını ima etti. Altınok, “Seçimler yaklaşıyor… Çalışacağız… Allah nasip ederse bu adam buraya 5 yıl hizmet etti. Altınok’a da bir oy verelim desinler dimi? 20 yıl bu adam bize hizmet etti, hizmetkarlığımız yaptı biz de bu adama oy verelim desinler. Anlaştık mı? Ankara’da hizmetler ok gibi gidecek” dedi. 

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday göstereceği isim yarın belli olacak. MHP’nin de destek vereceği ABB adayı ise 15 Ocak’ta başkentte açıklanacak. AKP’li Keçiören Belediye Başkanı Altınok, ABB için adaylığını Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan önce açıkladı. 

Altınok, Ankara’daki Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu Parkı’nın açılışını yaptı. Burada konuşan Altınok, şunları söyledi: 

“Seçimler yaklaşıyor… Çalışacağız… Allah nasip ederse bu adam buraya 5 yıl hizmet etti. Altınok’a da bir oy verelim desinler dimi? 20 yıl bu adam bize hizmet etti, hizmetkarlığımız yaptı biz de bu adama oy verelim desinler. Anlaştık mı? Ankara’da hizmetler ok gibi gidecek. 100 yılda aldığı ve alamadığı hizmetlerden fazlasını Ankara’mız 5 yılda alacak Allah nasip ederse.”

TIKLAYIN – AKP’nin İstanbul adayı yarın açıklanıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx