Ünlü Şarkıcı Alişan, 14 Mayıs Seçimlerinde Oy Vereceği İsmi Sosyal Medyadan Paylaştı!

Ünlü şarkıcı Alişan, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri. TRT1 ekranlarında yayınlanan Alişan İle Hayata Gülümse programında sunuculuk yapan şarkıcı, sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor. 14 Mayıs Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri için Twitter hesabından paylaşım yapan şarkıcı, adayını duyurdu.

Ünlü şarkıcı Alişan özel hayatı, kariyeri ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri.

Uzun zamandır sahnelerden uzak kalan şarkıcı, 2021 yılından beri TRT1’de yayınlanan Alişan İle Hayata Gülümse programında sunuculuk yapıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yakınlığıyla da bilinen şarkıcı, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan isimlerden biri.

Hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda kendisi hakkında yazılan ‘Millet İttifakı’na ‘Olur da iktidara gelirseniz beni Türk vatandaşlığından çıkarın’ başlıklı haberi sert bir dille eleştirmişti.

14 Mayıs seçimlerine saat kala paylaşım yapan şarkıcı, Cumhurbaşkanı adayını sosyal medyadan duyurdu.

Twitter hesabından Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’la olan fotoğrafını ”Tam 26 sene oldu Sn Cumhurbaşkanımız’ı tanıyalı.Son dakıkaya kadar kazanmayı bekleyıp yazanlardan hiç olmadım..Pazar günü yine bir zaferle tarih yazacagız..O günde yanınızdaydım, bugün de yanınızdayım. Benim bir oyum var ve oyum Sn ⁦@RTErdogan’a sonuna kadar helal olsun.” notunu düşerek paylaştı.

İşte o paylaşım;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir