VakıfBank, Şampiyonlar Ligi finali için Slovenya’ya gitti

Slovenya’nın Ljubljana kentinin konut sahipliği yapacağı CEV Şampiyonlar Ligi Harika Finali’nde 22 Mayıs Pazar günü İtalya temsilcisi Imoco Volley Conegliano ile karşılaşacak VakıfBank, ‘Avrupa’nın en büyüğü’ unvanının sahibi olmak için İstanbul Havalimanı’ndan kalkan uçakla bu ülkeye gitti.

Dönemi 5 kulvarda 5 şampiyonluk ile tamamlamak için alana çıkacak olan VakıfBank, tıpkı vakitte CEV Şampiyonlar Ligi’ni de 5. sefer kazanarak rekorlarına bir yenisini daha eklemek için gayret edecek.

NESLİHAN DEMİR GÜLER: EMEKLERİN KARŞILIĞINI ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ

Seyahat öncesinde açıklamalarda bulunan VakıfBank Genel Menajeri Neslihan Demir Güler, dönemi Şampiyonlar Ligi zaferi ile noktalamak istediklerini belirterek, “Sezon boyunca büyük heyecanlar ve sevinçler yaşadık. Tüm kulvarlarda en fazla maça çıkan kadroyuz. Artık önümüzde kazanmamız gereken yalnızca bir maç kaldı. Bunu da kazanarak ülkemize yeni bir kupa daha getirmek istiyoruz. Slovenya’da son hazırlıklarımızı yapıp her bakımdan en uygun biçimde alana çıkacağız. Bu dönemi ‘kusursuz sezon’ yapmak için verdiğimiz emeklerin karşılığını alacağımıza inanıyoruz” tabirlerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.