İsmail Hacıoğlu galaya katılmadığı için eleştirmişti! Melisa Aslı Pamuk partnerini engelledi

Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, İsmail Hacıoğlu’nun başrol oynadığı ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin galası, geçtiğimiz hafta Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılmıştı.

Projenin başrol oyuncusu Melisa Aslı Pamuk’un, galaya katılmaması ve Fransa’nın başkenti Paris’ten dakikalar önce fotoğraf paylaşması dikkat çekmişti.

“MÜLTECİ OLARAK YERLEŞMEDİYSE GELMESİ LAZIM”

İsmail Hacıoğlu, Fransa’nın Lille takımında oynayan futbolcu sevgilisi Yusuf Yazıcı ile Fransa’da yaşayan Pamuk’un galaya katılmamasına esprili bir dille tepki gösterdi. Ünlü oyuncu, “Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazım” diyerek, rol arkadaşına göndermede bulunmuştu.

SOSYAL MEDYA HAMLESİ GÜNDEM OLDU!

Melisa Aslı Pamuk, galaya katılamadığı için kendisini eleştiren rol arkadaşı İsmail Hacıoğlu’na çok konuşulacak bir karşılık verdi.

Galaya dair herhangi bir paylaşımda bulunmayan ve partnerine cevap vermeyen oyuncunun, Instagram hesabından Hacıoğlu’nu engellemesi dikkatlerden kaçmadı.

PASAPORTU ÇALINDI!

Melisa Aslı Pamuk, pasaportunun çalınması gerekçesiyle başrolünde yer aldığı ‘Kadınlara Mahsus’u filminin galasına da katılmamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx